Przeprawy

Crossings
83-7132-801-X
dona

Inne wydania

Jest rok 1939. Na luksusowym transatlantyku "Normandie" płynącym do Europy spotyka się dwoje ludzi jakby dla siebie stworzonych: Liane de Villiers, żona francuskiego dyplomaty, i Nick Burnham, potentat przemysłowy. Oboje bronią się przed uczuciem, jako że nie mogą lub nie chcą zrywać dotychczasowych związków. Wkrótce jednak wybucha wojna. Mąż Liane zostaje w okupowanej Francji, żonę z córkami wyprawia zaś z powrotem do Stanów. Na frachtowcu uciekającym przed U-Bootami Liane znowu spotyka Nicka.

Książkowo_czyta | 2013-05-31
Przeczytana: 2006 rok

Książka dla miłośników romansu oraz literatury, która w gruncie rzeczy jest lekka, łatwa i przyjemna. Powieść o sile uczucia, które pomimo skomplikowanej relacji bohaterów uwikłanych we wcześniejsze związki nie daje się w żaden sposób okiełznać... Akcja dzieje się na statku, co jest rzeczą dosyć charakterystyczną dla tej autorki. Czyta się miło i dosyć szybko.

Monika | 2016-03-19

Powieść 13
COSSINGS
film
inne wydanie

jedna z lepszych DS

Mariola Niziołek | 2013-01-03
Przeczytana: 30 grudnia 2012

A nawet mnie wciągnęła, na początku trochę nuda ale jak już się skupiłam to nie mogłam się oderwać, fajny romansik :)

Marzena | 2014-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2014

Trudna książka do czytania trzeba dużej uwagi by zrozumiec miłosci podczas wojny.

juszew | 2013-01-30

Rewelacyjna książka. POLECAM!

miluska507 | 2014-09-14
Przeczytana: 13 września 2014

Książka fajna i wciągająca ale końcówka mnie troszkę zawiodła. Szkoda ze autorka nic nie opisała o synu Nika. Było wprawdzie coś napomknięte ze żona mu go odda ale czy tak zrobi? wprawdzie samemu można sobie dalej dopisać :P

wazka1604 | 2016-04-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Jedna z moich ulubionych książek Danielle Steel

Claire | 2016-07-18
Przeczytana: 17 lipca 2016

Bardzo mi się podobała, od początku do końca!

dedwa | 2012-09-16
Przeczytana: wrzesień 2012

Piekna powiesc.
Czyta sie lekko i szybko.

Joanna | 2016-06-02