Zielona książeczka dowcipów Shreka

Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta
Wydawnictwo: Amber
Shrek Gag Book
Shrek, ogry, przaśny humor, fekalia
satyra

Fakty autentyczne i perystaltyczne. Kącik czystości Shreka. I kupa nie bójmy się tego słowa kupa przaśnej zabawy. Książeczka ta to kompendium jaj, żartów i obrzydliwości, którym Shrek zawdzięcza swój mdląco zniewalający urok. Poznaj prawidła ogrzego humoru. Prawidła tak twarde, że wymiękniesz.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2002

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Booka | 2011-12-07
Na półkach: Posiadam $, Przeczytane
Przeczytana: 2002 rok

Szczerze mówiąc nic specjalnego. Zdecydowanie bardziej wolę humor Shreka kiedy słyszę dialogi w tej znanej animowanej bajce niż czytać je (niektóre przerobione - na siłę według mnie).
Tytuł mógłby sugerować super zabawę, ale tak nie jest. Przednia zabawa owszem ale podczas oglądania. Tutaj: niekoniecznie.

Pami | 2012-08-08
Przeczytana: 2009 rok

Jak dla mnie nic specjalnego.O wiele lepsza jest już bajka niż ta książka a raczej książeczka.

| 2013-09-07
Przeczytana: 2000 rok

Mam tę książeczkę bodaj z gazety. Była dołączona w związku z premierą pierwszej części filmu o przygodach Ogra. O ile Shreka lubię, to ta "książeczka dowcipów" nie zachwyca. Może to ze względu na to, że mam specyficzne poczucie humoru, ale niestety na tych kilkunastu [?] stronach nie znalazłam nic śmiesznego. Dwa punkty za sentyment.

Kiedy byłam mała moja siostra dała mi tą książeczkę. Z powodu iż bawiła mnie w dzieciństwie dałam dobrą ocenę. Oh Shrek.

fantaghirooo | 2016-12-01
Athanati Este | 2016-02-20