Demon w mojej wyobraźni

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kocur". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Demon in my view
demon, policja, obsesja, napięcie
Agnieszka

Fascynujące studium psychopatycznego mordercy. W prowadzonym śledztwie policja odgrywa rolę wyłącznie drugoplanową. Sprawiedliwość wymierza zbrodniarzowi sama rzeczywistość, będąca sumą jego własnych obsesji i przypadkowych działań wąskiego kręgu ludzi, w którym się obraca. Powieść skonstruowana jest niezwykle logicznie i trzyma czytelnika w napięciu od pierwszego do ostatniego rozdziału.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

denudatio_pulpae | 2015-09-17
Przeczytana: 2004 rok

Książka wykradziona z półki mamy, czytana nocą z latarką i wypiekami na twarzy. To chyba mój pierwszy w życiu przeczytany thriller. Byłam nim zachwycona! Mam do niej duży sentyment i raz na jakiś czas do niej wracam. Historię w niej opisaną znam bardzo dokładnie, ale mimo to nie jestem w stanie obiektywnie ocenić jej wartości. W tym przypadku na ocenę składa się więcej sentymentów niż innych czynników.
Kto wie jak ukształtowałby się mój gust czytelniczy, gdybym zamiast na tę książkę natrafiła na coś zupełnie innego ;)

katka | 2012-01-09
Przeczytana: 04 stycznia 2012

Bardzo zgrabnie napisana książka.

nietoperzyca | 2016-09-10
Przeczytana: 13 maja 2008