Zaślepieni

Wydawnictwo: Świat Książki
Blinded
978-83-247-0438-5
Mandriell

U psychologa Alana Gregory pojawia się efektowna Gibbs Storey. Twierdzi, że jej mąż zamordował kobietę i nie wykluczone, że to nie pierwsza i nie ostatnia z jego ofiar. Wstrząśnięty Alan próbuje zainteresować sprawą swego przyjaciela, detektywa Purdy’ego. Purdy szuka śladów po omacku. Gregory wie od swej pacjentki coraz więcej, ale milczy, bo wiąże go tajemnica lekarska. Obu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo…

Justyna Antoniewicz | 2015-03-19
Przeczytana: 19 marca 2015

Rozczarowała mnie trochę fabuła książki bardzo męczyła mnie ale dotrwałam do końca książki.
Historia to jest psychologa Alana Gregory co przyszła do niego pewnego dnia Gibb Storey myśli że jej mąż zamordował kobietę i wynajmuje prywatnego detektywa żeby zbadał sprawę morderstwa kobiety.
Trochę akcji dobrej jest i napięcia nic po za tym więcej.

eunice | 2013-10-29
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 29 października 2013

Książka nudna, przegadana, brak jakiegokolwiek napięcia i akcji.

Lenka | 2011-10-26
Na półkach: Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: 26 października 2011

Interesująca i zaskakująca...mi zabrakło tajemniczości i trzymania w napięciu...czyatlam lepsze kryminały, ale czytałam też lepsze...zaskoczyło mnie zakończenie :) i dobrze :) raczej lekka, łatwa i przyjemna niż kryminalna ale warto było :)

Karolina | 2010-05-31
Przeczytana: 31 maja 2010

Fabuła mogłaby być całkiem interesująca, jeżeli byłaby nieco inaczej poprowadzona.. Książka przewidywalna - w połowie wiedziałam jak się to skończy... Nic nadzwyczajnego.

Rose92 | 2011-11-17

książka niezwykle nudna, bez jakiejkolwiek akcji. chciałam dać szansę więc przeczytałam ponad 100 stron ale w pewnym momencie tak mnie znudziła, że nie wytrwałam.

Veronki | 2011-05-15

Jak przebrniecie przez pół książki to zaczyna się rozkręcać akcja, a tak jest bardzo słabo poprowadzona akcja i moim skromnym zdaniem za dużo przemyśleń głównego bohatera.

Adzemik | 2015-10-25
Przeczytana: 24 października 2015

Początek wydawał się ciekawy, jednak później opisy były przydługie i mało znaczące dla akcji. Ponadto tajemnice były dość przewidywalne.

Krystyna | 2011-11-19
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 18 listopada 2011

Po kilku latach przerwy mogłam znowu spotkać się z głównymi postaciami cyklu (Alanem, Lauren, Samem) - może dlatego właśnie z przyjemnością czytałam "Zaślepionych". Fabuła sensacyjna nie jest aż tak porywająca,rozstrzygnięcie przewidywalne - ale możliwość pośledzenia dalszych losów wiodących postaci była dla mnie dużym bonusem.

Pocahontas | 2013-06-24

zbyt długo rozwijała się akcja ale zakończenie szokujące.książka na średnim poziomie i zbyt dużo przemyśleń głównego bohatera.

marina | 2016-09-05

Fajna książka, wciąga ale zakończenie takie oo