Rytuał rodzinny

2003-01-01
2003-01-01
83-87684-93-7
religia wiara

Pełne kompendium chrześcijańskiego życia rodziny za czasów naszych niedawnych przodków. Mimo, że dzisiejsze życie pędzi jak roller coaster, warto jest pochylić się przy książce, poznać obrzędy naszych dziadków i w konsekwencji zdać sobie sprawę, co tak na prawdę powinno być naszym celem i co jest źródłem prawdziwej radości. Ja przeczytałem od deski do deski, ale książka sprawdzi się też jako zbiór wskazówek na poszczególne święta.

Fajnie przedstawione wszystkie ważne święta i wydarzenia Katolickie w kontekście życia domowego. Mogłaby być ta książka jednak ciekawiej zapisana. Dużym plusem jest też wydanie, które nie wygląda na książkę sprzedawaną za nie całe 30zł.

• 2016
  • Książka katolicka
  • Duchowe
  • Religia, Filozofia
  • Wychowanie
  • Rodzina

Dodaj cytat z książki Rytuał rodzinny