Bogactwo ubóstwa

Richesse de la pauvreté
978-83-7516-248-6
religia
Scarlett

Książka skłania do refleksji nad tym, w jakim sensie ubóstwo może być źródłem bogactwa. Bieda zamożności i bogactwo ubóstwa – siostra Emmanuelle ukazuje głęboki sens tego paradoksu, który skrywa być może tajemnicę szczęśliwego życia. Siostra Emmanuelle, zwana apostołką nędzarzy, ponad 30 lat swego życia spędziła, wspierając z oddaniem ubogich w Kairze. Widziała nędzarzy, którzy – w...

Bieda zamożności i bogactwo ubóstwa – siostra Emmanuelle ukazuje głęboki sens tego paradoksu, który skrywa być może tajemnicę szczęśliwego życia. Siostra Emmanuelle, zwana apostołką nędzarzy, ponad 30 lat swego życia spędziła, wspierając z oddaniem ubogich w Kairze. Widziała nędzarzy, którzy – w przeciwieństwie do mieszkańców zamożnej Europy – promienieją radością życia.

magdalenazeb | 2015-05-13
justi | 2011-07-07