Osobne przyjemności

Wydawnictwo: Biuro Literackie
978-83-606-0254-6
Agnieszka

Na książkę składają się trzy teksty: tytułowy utwór w przekładzie Kuby Kozioła z 61 wariacjami na temat masturbacji oraz "Wiejska kuchnia z Francji centralnej" w tłumaczeniu Tadeusza Pióry i "Ormiańskie zwitki" w przekładzie Andrzeja Sosnowskiego. Tom uzupełniają reprodukcje obrazów Trevora Winkfielda, które znajdowały się w oryginalnych wydaniach

dolka | 2016-01-15

Bardzo oryginalny poradnik o zróżnicowanej tematyce. W pierwszej części jest przepis kulinarny, w drugiej wymyślne sposoby na mastrubacje, trzecia część to taki jakby przewodnik turystyczny, ale bardzo dziwny. Co do przepisu - zapowiadało się pysznie, opis rozbudził mój apetyt. Próbowałam zrobić tę łopatkę jagnięcą, ale mi nie wyszło. Jest to zbyt skomplikowany przepis i nie miałam dostępu do takich produktów i możliwości jak autor. Jak ktoś lubi ciekawe rozwiązania i wyzwania - polecam dla cierpliwych.

trinity-90 | 2016-11-13
Maciek | 2015-10-24