Sprawa Zmartwychwstania

The Resurrection Factor
zmartwychwstanie, Jezus
religia
Scarlett

Czy zmartwychwstanie Jezusa jest możliwe do zaakceptowania z historycznego punktu widzenia? Czy istnieje wystarczający materiał dowodowy upoważniający do wiary w zmartwychwstanie Jezusa? Josh McDowell, z natury sceptyk, przeprowadza trzeźwe, wszechstronne badania, usiłując znaleźć prawdziwe odpowiedzi na te pytania. Biorąc pod uwagę wszelkie świadectwa historyczne, literaturoznawcze i...

Biorąc pod uwagę wszelkie świadectwa historyczne, literaturoznawcze i prawne, poddaje je szczegółowym testom i analizom według procedur i zasad badania materiału dowodowego w procesach sądowych.

Emilia | 2016-02-23

Ta książka to rozprawa sądowa nad wiarygodnością zmartwychwstania Jezusa. Autor przeprowadza wszechstronne i obiektywne badania, które mają odpowiedzieć na pytanie: "Czy zmartwychwstanie jest możliwe do zaakceptowania z historycznego punktu widzenia?". Wyniki tych badań dają wiele do myślenia nawet zatwardziałym sceptykom...

Piotr Kalinowski | 2016-03-03
Jowita Rzajew | 2016-01-20