Królowa par

Tłumaczenie: Alicja Marcinkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "My Nastolatki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Drama queen
angiem

Mam kilka spraw do załatwienia. Doprowadzić do tego, żeby mama i tata znowu byli razem, połączyć Clare i Cedrica (chociaż naprawdę nie wiem, co ona w nim widzi), umówić na randkę pana Williamsa z panią Mills, no i znaleźć narzeczoną dla mojego kota. A na końcu oczywiście spotkać swojego wymarzonego. Tylko że JA czekam na prawdziwy IDEAŁ. Ale kiedy przychodzi tajemnicza szkarłatna koperta z...

Ale kiedy przychodzi tajemnicza szkarłatna koperta z wyznaniem miłosnym, życie Jessiki staje na głowie. Czy Jessice uda się poukładać wszystko według własnego scenariusza?

Kasia Grzywna | 2012-04-08

mam długo, ale ciagle nowe ksiazk,i

Anna Klimek | 2017-05-02
Itak | 2016-10-21