Przewodnik po zdrowym życiu

Wydawnictwo: Corsam
83-902994-2-6
zdrowie, medycyna
Agnieszka

Znany amerykański uzdrowiciel powiedział, że choroba umrze, jeśli przestaniemy ją dokarmiać. Prowadząc niewłaściwy tryb życia, spożywając niezdrowe pożywienie, dokarmiamy chorobę, która wcześniej czy póżniej odezwie się i podstępną swoją bronią boleśnie zaatakuje. Warto więc wrócić do zdrowego odżywiania, zgodnego z naszą tradycją narodową i warunkami klimatycznymi, a do tego wzorem naszych...

Warto więc wrócić do zdrowego odżywiania, zgodnego z naszą tradycją narodową i warunkami klimatycznymi, a do tego wzorem naszych przodków popijać herbatki ziołowe, żeby organizm oczyszczały, wzmacniały, regenerowały .

Ziołami zajmuję się ponad 20 lat, zainteresowanie światem roślin przejęłam od ojca, który kochał go i okazywał wobec niego wielką pokorę.
Uważał, że jeśli pokochamy zioła, wtedy mądrze pokochamy siebie i innych, wszak przyroda przemawia językiem miłości i piękna. Poznać ten język, to żyć w lepszym i szczęśliwszym świecie.

Piękną modlitwę "Siewca miłości" przekazuję wszystkim tym, którzy pragną zrozumieć cichy język zielonych współtowarzyszy.

Kłaniam się drzewom i ziołom
całuję z szacunkiem zielone oblicza Ziemi
dziękuję Panu Najwyższemu
za cud pokory w dziele istnienia
a również za to, że ogród mego serca
przyjmuje z radością każdą istotę-
jestem przecież miłością tego świata,
sieję więc miłość nawet tam,
gdzie kłosy nienawiści pola zamykają.

" Przewodnik po zdrowym życiu" wprowadzi Państwa w czarujący świat ziół, zaś soki, nalewki, winka, syropy czy konfiturki wykonane z nich będą krzepiły ciało i ożywiały radością ducha. Wierna przyjaciółka ziół

Stefania Korżawska

Marta | 2014-07-26