Po zdrowie z ziołami

Wydawnictwo: Corsam
978-83-902994-8-8
zdrowie, medycyna
Agnieszka

Stefania Korżawska - znawczyni ziół i ziołolecznictwa. Autorka programu zdrowotnego "Prosta droga do zdrowia". Od wielu lat w audycjach radiowych i telewizyjnych opowiada o ziołach - poleca herbatki naszych przodków, królewskie, książęce, hetmańskie. Herbatki te sprawiały, że naród miał siłę do pracy, a w czasie wojny odwagę do walki z nieprzyjacielem. Dzięki niej popularne stały się również nalewki, winka, syropki sławnych ludzi - nalewka hetmana Jana Karola Chodkiewicza pojawiła się w niejednym domu, nalewka na młodość królowej węgierskiej obiegła całą Polskę, każdy chciał być młody i piękny, winko św. Hildegardy od lat wzmacnia osłabione chorobą organizmy, winko królowej Bony, które kiedyś w cudowny sposób ocaliło króla Zygmunta Starego, dzisiaj skutecznie pomaga przeziębionym, winko króla Jana III Sobieskiego przynosi spokojny sen, a syrop najwybitniejszej aktorki Heleny Modrzejewskiej leczy chore gardła i dzieciom, i dorosłym.
Książka "Po zdrowie z ziołami" pokazuje śliczny, ziołowy i zdrowy świat. Warto zaprzyjaźnić się z tym światem i przestrzegać mądrych jego praw, by ominąć wiele chorób, cierpienia i bólu.

lipka02 | 2013-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2013

W dzisiejszych czasach jeśli z naszym organizmem dzieje się coś złego szybko sięgamy po tablętkę,która pomoże uśmierzyć nasz ból.Wiele osób nie wie jakie są inne,alternatywne środki leczenia,a zioła które rosną w przydomowych ogródkach lub na łące mogą wyleczyć różne dolegliwości.

Aneta | 2014-09-06

GORACO POLECAM HERBATKI ZIOLOWE.................

Marta | 2014-07-26
April30 | 2011-04-18