Druga szansa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z Lustrem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Branta
powieść polska, blog
Beata

Perypetie bohaterki mogli wcześniej śledzić internauci, bo pierwotnie był to cieszący się dużą popularnością blog. Autorka, pod wpływem komentarzy i sugestii czytelników, zaczęła szukać wydawcy. W ten sposób powstała Druga szansa - pogodna opowieść o Julii - kobiecie rozwiedzionej, pracującej matce dwóch synów. To właśnie dzieci dają jej siłę i energię do działania. Bohaterka nie jest...

Bohaterka nie jest ideałem ani efemeryczną nimfą. Julia nie ma figury modelki i... jakoś szczególnie się tym nie przejmuje. Bywa waleczną lwicą i Matką Polką albo dobrą przyjaciółką, córką czy spragnioną miłości kochanką.

Pełna humoru i optymizmu historia "dzieciatej księżniczki", która spotyka swojego "rycerza w lśniącej zbroi". Jak to się skończy?

Ewelina | 2011-09-25
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: wrzesień 2011

"Artek wzioł tolka i poszli do domu.Nagle usłyszałam pzrerazliwy pisk mojego syna.Wystartowałam z tarasu jak pocisk.Z żądzą mordu w oczach.Serce waliło mi jak oszalałe Wyobraznia podsuwała drastyczne sceny.Antek nie przestawał piszczeć.Gotowa do ataku,zdyszana,zwypiekami na twarzy i zacisniętymi pięściami wparowałam na górę.A tam...sielanka...antoś z maleńkim kotkiem w ramionach,piszczał jak opetany.
-Kobieto,bo zejdziesz na zawał!
-A to jeszcze nie zeszłam...?
-Mamusiu,mamusieńko,mamuluś...mogę go zatrzymac?Mogę?Mogę?Mogę?
Mamusienko-sralusienko!to była zmowa.Ja się z nimi wykonczę.Albo ich wykończę.Nie mogłam odmowić małemu.Nie potrafię.Teraz kicham,smarkam,łzy ocieram,a Sierściuch je,śpi i mruczy"
LEKKA ZABAWANA PEŁNA HUMORU.CHYBA DAWNO TAKIEJ KSIĄŻKI NIE CZYTAŁAM.POLECAM!!!

Jusia | 2011-05-01
Przeczytana: 01 maja 2011

Bardzo zabawna i lekka książka, można przy niej popłakać się ze śmiechu. Zwariowana bohaterka ma niewyobrażalne poczucie humoru i niezły temperament, polecam wszystkim smutasom.

gosia123 | 2011-06-09

Literatura nie najwyższych lotów,takie czytadło,ale z fajnymi tekstami

Hrabia | 2011-03-24
Przeczytana: 23 marca 2011

Książka godna polecenia. Czyta się szybko, autorka trzyma wysoki poziom humoru przez cały czas. Kilka fajnych powiedzonek do odnotowania. Polecam:)

asia_32 | 2013-02-09
Przeczytana: 11 lutego 2013

Śmieszna,bardzo dowcipna i życiowa!!

karolinka | 2011-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2011

Książka lekka i przyjemna. Fajne teksty. Aczkolwiek nie jest to literatura wysokich lotów i czytanie tej książki musiałam przeplatać czymś innym, żeby nie popaść w znużenie.

jolunia559 JOLA | 2011-11-15
Przeczytana: 10 września 2011

To jest rozrywka przez duże R/bawiłam się doskonale czytając tę książkę.Na poprawę jesiennego humorku-tylko ją polecam.

gosiaw | 2011-10-30
Przeczytana: 30 października 2011

lekka, pełna humoru, szybka w czytaniu idealna na weekend

Ewka Angelika Nar-loch | 2014-01-14
Przeczytana: 13 stycznia 2014

Ciekawa,pozycja napisana prostym językiem , można się pośmiać

dabcia7 | 2011-06-08

świetna