Nie znała jeszcze miłości szalonej

Tłumaczenie: Katarzyna Karłowska
Seria: Jej Portret
Wydawnictwo: Rebis
Love in Idleness
romans
Olala

Samotność to potężny narkotyk, który potrafi zniekształcać rzeczywistość, wpychać w świat rojeń, wzniecać ogień w sercu. Anna jest samotna, nieśmiała i zdesperowana: skończyła studia i chciałaby się wyrwać spod skrzydeł zimnej, snobistycznej matki, aby wreszcie zbudować swoje przyszłe życie: pełne sukcesów, rozrywek i namiętności. Kiedy więc Stella, ekscentryczna siostra matki oferuje jej...

Kiedy więc Stella, ekscentryczna siostra matki oferuje jej mieszkanie w Londynie, Anna korzysta z propozycji, przekonana, że tam znajdzie klucz do upragnionej dorosłości. Niestety, każdy dzień to nowy tor przeszkód: trzeba znaleźć pracę, nawiązać znajomości, zasymilować się z obcym miastem, sprawić, by otoczenie uznało ją za osobę dojrzałą i atrakcyjną. Ale są jeszcze noce: pora na manewry wyobraźni, marzenia i szperanie w domniemanych, mrocznych sekretach Stelli. Życie to jednak zagadka: potrafi znienacka obalić dawne mity i sprezentować nieoczekiwany przełom? Powieść nadzwyczaj zabawna, inteligentna i realistyczna, która prezentuje krańcowo różne postawy egzystencjalne.

gaba | 2010-09-24

Dziwna. I chyba nudna. I niby z tajemnicą ale nie wartą straty czasu.

Aneta Zawadzka | 2011-12-19
Przeczytana: 05 grudnia 2011

Szkoda czasu na czytanie tej książki,nudna okropnie,beznadziejna.

ania290 | 2011-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2011

Nudna. Nie wciąga czytelnika. Szkoda na nią czasu.

anulka24 | 2016-11-15
Przeczytana: czerwiec 2016