Autor, dzieło, wydawca.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki i książce". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zakład Narodowy im. Ossolińskich
83-04-02840-9
edytorstwo
noir_ange

Książka skupia się jak określa to autor na „biologii książki współczesnej”*. Nacisk położony został na obszar związany z pracą edytorską i wydawniczą. Jan Trzynadlowski relacjonuje związki między autorem, jego dziełem,edytorem i wydawcą. Przedstawia pracę edytora i wydawcy. Z publikacji można także dowiedzieć się o języku dzieła, obrazie w książce oraz edytorstwie przestrzennym. [Jan...

[Jan Trzynadlowski – ze wstępu]

Piotr Wójcik | 2015-12-22