Nathaniel Wolfe. Tom 2. Cmentarne opowieści

Nathaniel Wolfe and the Bodysnatchers
978-83-7575-595-4
Nathaniel Wolfe
Miranda

Sensacyjne doniesienia w wiktoriańskim Londynie! Zmarli nie mogą zaznać spokoju - na londyńskich cmentarzach grasuje szajka rabusiów zwłok, a konsekwencje okazują się nieprzewidziane. Zadanie w sam raz dla wybrańca duchów! Nathaniel Wolfe, wiodący spokojne życie w wiejskim domu swojego dziadka, niespodziewanie musi wyjechać do Londynu i naprawić bolesną krzywdę wyrządzoną przed laty. Jednak...

Nathaniel Wolfe, wiodący spokojne życie w wiejskim domu swojego dziadka, niespodziewanie musi wyjechać do Londynu i naprawić bolesną krzywdę wyrządzoną przed laty. Jednak zanim to się stanie, odbędzie przerażającą podróż na Tamtą Stronę.

Atmosfera gęsta od tajemnic, postacie bohaterów wyraziście nakreślone. Kolejna opowieść o przygodach Nathaniela Wolfe'a budzi dreszcz strachu i niesamowicie wciąga.

Amy392 | 2014-02-05
Przeczytana: 02 lutego 2014

Drugi tom przygód nastoletniego detektywa od spraw paranormalnych.
Tym razem Nathaniel wraca do Londynu, by pomóc pewnemu urzędnikowi nawiedzanemu przez ducha mężczyzny z obrączką.
Tymczasem londyńskie cmentarze regularnie padają ofiarą złodziei zwłok. Czy te dwie sprawy są ze sobą powiązane?
Bardzo fajna książka dla dzieci i młodzieży. Szybko się czyta.
Możecie ją spokojnie podsunąć młodszemu rodzeństwu. Będzie zachwycone!
Gorąco polecam!

Susaneczka | 2016-12-21