Lego zakazane konstrukcje

978-83-7243-680-1
Lego
hobby
kamk

Pistolet z klocków Lego? Czemu nie? Z Lego można zbudować wszystko. Autorzy książki, dzieląc się swoimi pomysłami, pokazują triki, dzięki którym poznasz nieskończone możliwości wykorzystania klocków Lego. Kiedy połączysz klocki ze zwykłymi, domowymi rzeczami (gumkami, plastikowymi łyżkami, piłkami pingpongowymi) i zdobędziesz się na odrobinę odwagi i fantazji w konstruowaniu, nauczysz się tworzyć mechaniczne modele, których budowania na pewno zabroniliby ci rodzice. W książce przedstawiono instrukcje wykonania poszczególnych projektów, m. in. katapulty z drażetek, terenowego pojazdu, pingpongowej armaty i wielu innych nieużytecznych, lecz zabawnych wynalazków.

Piotr | 2015-02-01
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 04 stycznia 2015

Książka o zakazanych konstrukcjach z klocków LEGO®!
Te konstrukcje są zakazane, bo np. jest to szybkostrzelny automat na płytki LEGO®, który jest niebezpieczny.

Marta | 2015-09-02
Przeczytana: 10 września 2015