Historia Orriego

Orrie's story
83-7150-731-3
tragedia, morderstwo
kamk

Augie, powracający z wojny bohater, zostaje zamordowany we własnym domu przez żonę i jej kochanka. Pod naciskiem nieprzejednanej i mściwej Ellie, jej brat Orrie zabija zabójcę ojca. Ginie też druga osoba. Wyrzuty sumienia doprowadzają chłopaka niemal na krawędź szaleństwa. "Historia Orriego" to osadzona w czasach współczesnych - w typowym amerykańskim miasteczku - klasyczna grecka historia...

"Historia Orriego" to osadzona w czasach współczesnych - w typowym amerykańskim miasteczku - klasyczna grecka historia Orestesa.

[Zysk i S-ka, 2001]

książek: 2061