Egzamin z życia

Wydawnictwo: Magnum
Audition. A Memoir
978-83-89656-50-6
anulla

Fascynująca autobiografia amerykańskiej dziennikarki, Barbary Walters, pierwszej w historii telewizji kobiety współprowadzącej program informacyjny [dodajmy, że w owych czasach kobiety pełniły wyłącznie rolę ozdobnika u boku mężczyzny...]. Przeprowadziła setki wywiadów z osobistościami świata polityki [Fidel Castro, Jasir Arafat, Golda Meir, Mu'ammar Kadafi, a także Wojciech Jaruzelski i Lech Wałęsa] czy świata rozrywki [Audrey Hepburn, Truman Capote, Elisabeth Taylor].

Kiszka23 | 2016-04-08
elfi_fw | 2015-06-12