Oddech diabła

Tłumaczenie: Urszula Borowik
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The Devil's Breath
83-86868-59-7
biabeł, kuwejt, napaść, hussajn, wojna
gall21

Jest rok 1990. Saddam Hussajn zaatakował Kuwejt, Amerykanie zaś przygotowują się do inwazji na Irak. Nad Nowym Jorkiem i Anglią wisi groźba wojny chemicznej - pojawiają się i znikają beczki z gazem paraliżującym. W biały dzień na ulicach Londynu ginie w tajemniczych okolicznościach agent Mossadu. Zaprzyjaźniony z nim Pat McVeigh, dawny komandos, szukając motywu zbrodni, wkracza mimo woli na...

W biały dzień na ulicach Londynu ginie w tajemniczych okolicznościach agent Mossadu. Zaprzyjaźniony z nim Pat McVeigh, dawny komandos, szukając motywu zbrodni, wkracza mimo woli na arenę wielkiej polityki, gdzie krzyżują się wpływy oraz interesy państw sprzymierzonych, Izraela, a także świata arabskiego.

źródło opisu: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 1996

źródło okładki: własne