Rachunek Krwi

Long Lost
83-7245-631-3
rachunek, krwi, morrell, david
Maciek

Poczucie winy. Wyrzuty sumienia. Brad Denning, wzięty architekt z Denver, nie może wyzwolić się od dręczących go koszmarów z dzieciństwa. Minęło ćwierć wieku, a on wciąż nie potrafi sobie wybaczyć tajemniczego zniknięcia swojego dziewięcioletniego brata. Nagle Petey wraca. A Brad musi stanąć do śmiertelnego pojedynku o wszystko, co kocha...

Hana | 2016-05-11
Na półkach: Morrell David, Przeczytane
Przeczytana: 11 maja 2016

Każdy wie,że stojący przed naszymi drzwiami brat,który zaginął przed laty jest zwiastunem nieszczęścia.Jest albo oszustem albo jest niebezpieczny,a już na pewno ma złe zamiary.Jednak bohater tej książki żadnego,takiego filmu nie widział. Mężczyznę podającego się za jego brata, przyjmuje serdecznie i z pełną ufnością.Duży błąd za,który przyjdzie słono zapłacić.Trzeba oglądać filmy.I czytać książki. Polecam. Autor świetnie poradził sobie z narracją w pierwszej osobie.

betina360 | 2015-02-10
Na półkach: David, 2015, Przeczytane
Przeczytana: 10 lutego 2015

Brad jest architektem i jest szczesliwy z zona i synem. Dopoki nie pojawia sie jego zaginiony w dziecinstwie brat. Juz nic nie jest takie samo gdyz zaginiony przed laty brat stanie sie jego najgorszym wrogiem i uprowadzi mu zone i syna. Odnalezienie ich i uratowanie z rak szalenca nie bedzie proste i zajmie sporo czasu. To bardzo dobra ksiazka trzymajaca w napieciu do samego konca.

bekjef | 2015-02-07
Przeczytana: 06 lutego 2015

Książka, którą czyta się szybko, ciekawość nie daje za wygraną - jaki będzie finał?? Może oddziaływać na psychikę jak niezły horror.

secc | 2014-02-16
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 15 lutego 2014

Na początku męczyła mnie narracja, jednak później wraz z biegiem wydarzeń przestałam zwracać na nią uwagę, a skupiłam się na treści, która warta jest uwagi.

alice1985 | 2011-09-11
Przeczytana: 10 września 2011

Świetna książka, którą się pochłania od razu. Choć zawiera parę przydługich opisów jest bardzo przejmująca i trzyma w napięciu do samego końca. POLECAM

Bardzo wciągajaca, świetnie napisana historia mężczyzny, którego brat zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach....

Robert Pisula | 2016-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2016

Niestety Smutek który trzyma mnie przez ostatnie dni plus ta lektora spotęgowało we mnie bezradność i muszę się przyznać ze oprócz przeczytania tej książki i posprzątania paru pokoi nic w tą sobotę więcej nie zrobiłem.

Tym razem autor rysuje nam obraz normalnej Amerykańskiej rodziny z dwoma synami, sielankę psuje jedne na pozór drobne wydarzenie, mianowicie , podczesz trwania treningu bejsbolowego . Starszy brat wygania młodszego do domu zęby nie rozpraszał starszych kolegów 13 latków. Młody 9 latek prawie się nie rozpłakał i wracając do domu zostaje uprowadzony...

Jęli kogoś to zaciekawiło zachęcam do przeczytania i poznania całej historii. .

DorianOlympia | 2013-07-13

Książka bardzo dobra, mocno działa na psychikę i trzyma w napięciu przez wszystkie strony. W treści jest parę nieścisłości, a samą fabułę można bardzo trafnie przewidzieć, jednak, mimo tych dwóch bolączek, książka jest warta polecenia!

dam6 | 2013-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2013

Książka rewelacyjna. Od samego początku wciągała mnie tak, że na parę godzin zapomniałem o całym świecie i myślałem tylko o przeczytaniu kolejnego rozdziału. Te doskonałe opisy i rosnące napięcie... 8/10

Garbaty-Aniol11 | 2016-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2016

Tradycyjny kryminał, z pod pióra mistrza, są emocje ale kapci z nóg nie zrzuca;)