Zarys mikrologistyki

Wydawnictwo: Bel Studio
biznes, finanse

Logistyka, jako teoria i praktyka zarządzania fizycznymi przepływami materiałów, towarów i usługstanowi podstawę współczesnej gospodarki rynkowej. Formalnie zajmuje się sprawnym i efektywnym zarządzaniem procesami logistycznymi we wszystkich fazach działalności gospodarczej. W tym sensie książka stanowi wprowadzenie do obszernej problematyki efektywnego zarządzania procesami logistycznymi na szczeblu podmiotów gospodarczych.

Kamil | 2014-02-02
kamykmg | 2013-11-12