Twoje urzekające serce

978-83-86941-58-2
kobiecość, urzekająca
poradniki
Scarlett

Autorka bestselleru "Urzekająca" proponuje przewodnik pomocny przy ponownym odkryciu romansu i piękna w "twoim urzekającym sercu". Jest przekonana, że każda kobieta w głębi swego serca tęskni za trzema rzeczami: za przeżyciem romansu, za odsłonięciem swojego piękna, za odegraniem niezastąpionej roli we wspaniałej przygodzie.To Bóg umieścił w sercu kobiety te pragnienia, aby skłonić ją do odkrycia w sobie kobiety jaką stworzył.

aga1419 | 2016-11-26
Pina2601 | 2012-09-16