Seks bez barier, miłość bez wątpliwości

Wydawnictwo: Złote Myśli
978-83-7582-586-2
poradniki
Scarlett

Poznaj fakty i mity o tej naturalnej i sprawdzonej metodzie. Czy wiesz jak wybrać i stosować dobrą, tanią, zdrową i jednocześnie skuteczną metodę planowania rodziny i mieć z tego pełną satysfakcję? Jak świadomie wybrać między antykoncepcją a metodami naturalnymi? Mało kto wie, że naturalne planowanie rodziny (NPR) nie ma nic wspólnego z mało skutecznym kalendarzykiem małżeńskim. Jeśli tego nie...

Poznaj fakty i mity o tej naturalnej i sprawdzonej metodzie.
Mało kto wie, że naturalne planowanie rodziny (NPR) nie ma nic wspólnego z mało skutecznym kalendarzykiem małżeńskim. Jeśli tego nie wiedziałaś, to zapewne nie wiesz także o tym, że:
* nieregularne cykle nie stanowią u kobiety żadnej przeszkody w prawidłowym stosowaniu NPR;
* każda kobieta może osiągnąć w NPR skuteczność porównywalną ze skutecznością prawidłowo stosowanej antykoncepcji hormonalnej (99 procent i więcej).

Z tego nietypowego poradnika dowiesz się jak stosując Naturalne Planowanie Rodziny (NPR) osiągnąć pełnię spokoju i bezpieczeństwa.

Zapewne nasłuchałaś się od innych, że metody naturalne są niepewne i mało skuteczne? Od takich doradców niczego się nie nauczysz. Wokół metod naturalnych narosło wiele stereotypów, poglądów, nieprawdziwych informacji, które powodują, że wiele osób ma mętlik w głowie i boi się stosować NPR, albo po prostu nie wie jak się za to zabrać.

Sprawdź rozwiązania, które stwarzają czystą sytuację, nie budzącą żadnych wątpliwości etycznych czy zdrowotnych. Poznaj, czym jest komfort współżycia. Sięgnij do źródła profesjonalnej wiedzy, jeśli dla Ciebie liczy się nauka i doświadczenie, a nie ideologie i poglądy.

Scarlett | 2011-02-18
Przeczytana: marzec 2010

Bardzo kompetentna, rzetelna i - co ważne - neutralna poglądowo książka.
Tu nie ma "nawracania" na NPR, ostateczną decyzję i tak podejmie czytelnik.
Autorka w niezwykle przystępny sposób przedstawia zalety i wady tej metody planowania rodziny. Niczego nie ukrywa, wykłada karty na stół i proponuje - jeśli chcesz, możesz to przyjąć, możesz też to odrzucić.
I to podoba mi się w tej książce - wybór.

Warte podkreślenia jest to, że publikacja ta burzy stereotypy dotyczące naturalnych metod planowania rodziny i przedstawia je w nowym świetle. Nowym, co nie jest równe wynoszeniu na piedestał czy przedstawianiu jedynie korzyści.

Cóż więcej mogę dodać - naprawdę warto przeczytać i raz na zawsze rozprawić się ze stereotypami, a zapoznać z badaniami naukowymi. That's it. :-)

Andrzej | 2016-10-02
Maja | 2011-02-08