Hollywoodzki dodo

Wydawnictwo: Rebis
The Hollywood Dodo
opowieści, dodo, ptak, film
Franciszek

"Hollywoodzki dodo" opowiada trzy zakręcone, splecione ze sobą historie. W siedemnastowiecznym Londynie William, student medycyny, marzy o ocaleniu ptaka dodo przed zagładą. We współczesnym, do cna zepsutym Hollywood Henry, pięćdziesięcioletni angielski lekarz, chce pomóc córce w karierze aktorskiej, a Rick, początkujący filmowiec, pragnie nakręcić ambitny dramat historyczny o nieudanej próbie ocalenia dodo. Dziwne zbiegi okoliczności, zatarcie granicy między rzeczywistością a fikcją, zabójcze tempo, odjazdowy czarny humor i niekonwencjonalny seks - autor zabiera czytelnika w oszałamiającą podróż, w której wszystko jest możliwe.

hakobola | 2012-10-11

takie sobie. do przeczytania gdy sie nudzisz.

Jakub_Jaczewski | 2016-11-29
Darek Banaszewski | 2016-01-23