Dobre rzeczy w małych paczkach

Tłumaczenie: Robert Palusiński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zdumiewające przygody Abby Hayes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wanda
Good things come in small packages
838984902X
Abby Hayes, dla dzieci, przygoda
KropkaPeEl

Wychowawczyni klasy Abby musi na kilka tygodni opuścić szkołę. Dziewczynka zostaje odpowiedzialna za projekt przygotowania paczek dla dzieci. Nie wiedzieć czemu, nowa nauczycielka nie pozwala jej przypominać o zbiórce prezentów...

Jucia58542 | 2014-07-08

Pamiętam z tej książki, że Abby bardzo dobrze się spsała z powierzonego jej zadania tyle, że siostra jej koleżanki chyba je zamoczyła czy coś w tym stylu, ale na szczęście Abby udało się odbudować stratę kilku prezenttów.

Korinne345 | 2012-11-23
Przeczytana: 10 stycznia 2007

Jak to możliwe że tak się dogadały.Musiało być śmiesznie kiedy pani Lee uderzyła tym jabłkiem w ziemię.Choć bekanie było by niezłe. Musiało być okropnie gdy pani Bunder poszła bo pani Lee jej zabroniła. Naprawdę super książka.

Quidditch01 | 2016-07-01

Bardzo fajna książka. przeczytałam całą serię :)

Kalota | 2016-02-13
Kiara | 2016-01-22