Wszystko jest nowe pod słońcem

Tłumaczenie: Marta Orczykowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zdumiewające przygody Abby Hayes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wanda
Everything new under the sun
83-89849-00-3
KropkaPeEl

Abby jest bardzo podekscytowana, od kiedy dowiedziała się, że Babcia Emma zaprosiła ją do siebie na wiosenne wakacje. Ale jest mały haczyk - jej nielubiana kuzynka Cleo też tam będzie...

Jucia58542 | 2014-07-08
Przeczytana: 14 lutego 2013

Moim zdaniem to była najlepsza książka z tej serii. Gdy czytałam tą książkę była akurat zima, ale czytać książkę o wiele cieplejszej porze roku niż jest teraźniejsza pogoda jest bardzo fajnie. Podobało mi się(chyba najbardziej) w tej książce, że dwie(prawie kuzynki) się spotkały a obydwie miały coś przeciwko sobie choć przed tym spotkaniem się nie znały. Oczywiście krytyki dziewczynek okazały się nieprawda i one się bardzo polubiły.

Niewtajemniczona | 2011-01-16
Na półkach: Obyczajowe, Przeczytane
Przeczytana: 2007 rok

Lekka i łatwa w przekazie książka z odrobiną humoru. Szybko się czyta.

Quidditch01 | 2016-07-01

Bardzo fajna książka. przeczytałam całą serię :)

Kalota | 2016-02-22
wiczgaxd | 2016-01-27