Polska z dziećmi

Wydawnictwo: Carta Blanca
978-83-60887-77-6
mantra

Książka napisana jest pod kątem zainteresowań i wymagań małych podróżników, co jest gwarancją udanego wyjazdu. Wybrano miejsca przyjazne rodzinom, w których małe pociechy nie będą się nudziły. Publikacja ta ułatwi każdej rodzinie poruszanie się po Polsce i dotarcie do zamierzonego celu. Wielką zaletą przewodnika są czytelne mapy, informacje praktyczne, które ułatwią zwiedzanie, oraz piękne zdjęcia z różnych zakątków kraju.

W książce m.in.:

* ponad 40 propozycji wycieczek po Polsce
* opisy kilkuset atrakcji turystycznych
* pomysły na aktywne spędzenie wolnego czasu z dziećmi
* ciekawostki z różnych dziedzin wiedzy podane w prosty i przystępny sposób m.in. o latarniach morskich, wędrówkach ptaków, rekordach geograficznych
* informacje praktyczne ułatwiające zaplanowanie podróży i zwiedzania np.: adresy, telefony, terminy i godziny otwarcia, ceny biletów
* około 500 fotografii
* mapa przeglądowa Polski
* tematyczne zestawienie atrakcji turystycznych

kevadra | 2012-12-19

Dużo ciekawych informacjji w pigułce, lecz toporne ułożenie.

Marquee | 2015-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2015