Zawsze będę cię kochać

Cykl: Plotkara (tom 12)
Wydawnictwo: Amber
I Will Always Love You
angiem

Jemioła i sylwester to dwa doskonałe powody, by kogoś pocałować, i coś mi mówi, że w czasie tej świątecznej przerwy będzie sporo całowania. Na szczęście jestem tu i doniosę wam o wszystkich wartych uwagi wydarzeniach. Dziewczyny i chłopcy z najelegantszej części Nowego Jorku skończyli liceum i rozjechali się na studia po najlepszych uczelniach. Ale teraz wracają - na święta i na największą...

Dziewczyny i chłopcy z najelegantszej części Nowego Jorku skończyli liceum i rozjechali się na studia po najlepszych uczelniach. Ale teraz wracają - na święta i na największą imprezę w dziejach Manhattanu.

źródło opisu: Amber, 2010

źródło okładki: Amber, 2010

nadzieja1925 | 2014-03-16
Przeczytana: 16 marca 2014

Plotkara 12 "Zawsze będę cię kochać" jest ostatnią książką naszej ukochanej serii. Jest najdłuższą książką i obejmuje największy zakres czasu. W tej książce dużo się dzieje i szkoda mi trochę tego, że to już ostatnia część…
No to tak: B ma nowego chłopaka, ale nie bójcie się, nie na długo. S kręci kolejny film, a potem ma taki stop z filmami i sławą. N wraca ze swojej podróży, ale ciągle jest zagubiony w tym świecie, szczególnie kiedy pojawiają się dwie piękne dziewczyny… więc wraz z C wybierają się do szkoły na farmie. D nie ma już pomysłów na wiersze, biedaczek... Aaa V ma włosy, przyjaciół, chłopaka, siostrzenice i co tylko. J z czasem wybiera się na studia i możliwe, że upoluje kilka niezłych ciach…
Podsumowując: jest pełno szczęścia, zazdrości, miłości, wredności itp. Ale zresztą chyba za to ją kochamy…
Teraz mogę podsumować całą serię… Uważam, że tą serię powinien każdy znać! Książki są wspaniałe, wciągające i wgl. Zachęcam was gorąco do przeczytania, jeśli jeszcze tego nie...

MuffinCannibal | 2015-04-28

Każdy ma swoje "literackie grzeszki", książki, które mimo że nie są przykładami wybitnej literatury, po prostu sprawiają przyjemność. I właśnie takim moim "grzeszkiem" jest seria o Plotkarze. ;)

Czarny_Turmalin | 2014-01-23
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 25 grudnia 2013

Dotąd najdłuższa część serii. Śledzimy trzy lata z życia bohaterów, choć poprawniej byłoby powiedzieć: życie bohaterów w trzech okresach świąteczno-sylwestrowych.
Nastolatkowie nastolatkami już nie są. Studia, kariera. Są już dorośli (ale czy dojrzali?). Borykają się ze swoimi (nie)zwykłymi problemami. Szare myszki nabrały barw, a gwiazdy nie świecą już tak mocno.
Trochę nowych postaci, dość znaczących w pewnych kwestiach.
Ten sam dobry nastrój, sporo ciekawych zwrotów akcji. to już 12 część, ale nie podupada na wartości.

Jest to moja ulubiona książka z serii Plotkary.
Nie wiem dlaczego, może dlatego, że bohaterowie są już dorośli i akcja jest podczas świąt Bożego Narodzenia, kilka lat pod rząd.
Wydorośleli wszyscy - Blair, Serena, Nate, Dan, Jenny, Vanessa, a zwłaszcza Chuck.

Wspomnę, że następne części Plotkary, z nowymi bohaterami są o wiele gorsze niż te ze starą "obsadą". Polecam, kocham tę serię ;)

Tiger | 2011-06-04
Przeczytana: 03 czerwca 2011

Po przeczytaniu nadal czuje się niedosyt wiadomości czyli gorących plotek plotkary :) Po Gossip zabieram się za Wejście Carlsów :)

Rose | 2011-05-14
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 14 maja 2011

Moim skromnym zdaniem- najlepsza część Plotkary. Szkoda tylko, że nie dowiedzieliśmy się, kim jest nasza tajemnicza blogierka.

caterpillar | 2011-07-21
Przeczytana: 2010 rok

Zdecydowanie najlepsza książka całej serii

aliska | 2013-06-28

Sama książka zasługuje na przeciętną notę, w porównaniu do całego cyklu dwunastu tomów – dobre cztery to naprawdę rewelacja. Choć czwórkę daje też naprawdę niezłym książkom. Jest to powieść o wszystkim i o niczym zarazem. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie, każdy odkryje coś nowego, nie każdego zachwyci, nie każdemu się spodoba. Nie będę ani polecała, ani odradzała. Sami zdecydujcie, czy chcecie zagłębić się w świat bogatych nastolatków z Upper East Side. I tylko Wy zdecydujecie czy w tym świecie zostaniecie.

Całość na: http://siostry-w-bibliotece.blogspot.com/2013/06/plotkara-12-zawsze-bede-cie-kochac.html

Carrie | 2011-05-30

Pomysł opisania życia bohaterów Plotkary po zakończeniu liceum, nie specjalnie przypadł mi do gustu. Książka coś na tym straciła. Nie mówiąc już o tym że upchnięcie trzech lat do jednej książki, też nie podniosło jej wartości literackiej. Poza tym nic się nie zmieniło (zazdrosna Blair, zachwycająca Serena i ciapowaty idiota Nate).Cały czas miałam wrażenie, że to już było.

Jarek | 2012-10-18
Przeczytana: 23 sierpnia 2012

Ksiązka jest super. Opisane w niej trzy świeta bożonarodzeniowe i sylwestra. Najbardziej podobały mi się fragmenty w posiadłości taty Blair. ;)