Słowo, które łączy

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
9788374920827
Scarlett

To nie jest kolejny poradnik w stylu "Przyspieszony kurs wychowania dzieci". Ta książka nie jest przeznaczona dla rodziców, którzy pragną za wszelką cenę "zapanować" nad swoimi niesfornymi latoroślami. To książka dla rodziców, którzy chcą naprawdę zrozumieć swoje dzieci, poznać ich troski, nauczyć się z nimi rozmawiać, a także przekazać im prawdę o Chrystusie. Młodzież w dzisiejszych czasach...

Młodzież w dzisiejszych czasach często ma zniekształcone poglądy na temat Boga, chrześcijaństwa i Pisma Świętego, co niestety znajduje odbicie w ich postępowaniu. Biblia jest postrzegana przez współczesne młode pokolenie jako zbiór nakazów i zakazów moralnych. Młodzi ludzie nie widzą prawdziwego przesłania Pisma Świętego.

Autorzy w "Słowie, które łączy" pokazują sposób, jak dotrzeć do serca zbuntowanego nastolatka i udzielają rodzicom praktycznych rad, jak kierować młodych ludzi ku Bogu, tak by mogli dostrzec Jego bezwarunkową miłość i pragnienie nawiązania z nimi bliskich relacji. To obowiązkowa lektura dla rodziców, którym zależy na znalezieniu wspólnego języka ze swoimi dziećmi.

Autorzy publikacji: Josh McDowell, Thomas Williams

mellaga | 2016-11-27