Celebracje liturgiczne

Tłumaczenie: Paweł Cembrowicz
Wydawnictwo: M
L'arte di presiedere le celebrazioni liturgiche
poradniki
Franciszek

Książka zawiera praktyczne wskazówki dla kapłanów. Autor, ksiądz Antonio Sorrentino, wieloletni wykładowca liturgiki, dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat istoty posługi liturgicznej i sztuki jej przewodniczenia. Przedstawia także znaczenie elementów związanych z przewodniczeniem, jak np. krzesło celebransa i jego szaty liturgiczne. Adresatami są kapłani, alumni oraz wierni uczestniczący w liturgii.
ks. Paweł Cembrowicz (fragment wstępu)

Dagmara | 2011-04-12