Lady Be Good

Tłumaczenie: Ryszard Roe
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Lady Be Good
837075404X

Zamieć i gigantyczne zaspy śnieżne stanęły na drodze Grace Barett. Dziennikarka, redaktorka działu porad towarzyskich, nie dostałaby się na lotnisko, gdyby nie spotkała Luke'a "Lasera" Lazurnovicha. Były futbolista odwiózł ją do miejsca przeznaczenia i przy okazji odcisnął niezatarte piętno w jej sercu. Wewnętrzne ciepło, troskliwość i inteligencja Luke'a przełamią lody, jednak zbyt wiele...

Wewnętrzne ciepło, troskliwość i inteligencja Luke'a przełamią lody, jednak zbyt wiele dzieli tych dwoje ludzi. Czy bezpośredni i szczery mężczyzna zdoła zdobyć i utrzymać przy sobie prawdziwą damę, kobietę z innego świata?

[Phantom Press, 1993]

dona | 2014-02-14