Wybraniec bogów

Okładka książki Wybraniec bogów Chris Pierson
Okładka książki Wybraniec bogów
Chris Pierson Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Dragonlance: Kroniki króla-kapłana (tom 1) Seria: Dragonlance fantasy, science fiction
Dragonlance: Kroniki króla-kapłana (tom 1)
Dragonlance
Zysk i S-ka
2001-01-01
2001-01-01

Pozycja, która bardzo mnie zaskoczyła. Rozpoczęła się średnio ciekawymi według mnie dywagacjami na temat struktury kościoła w Istar, następnie prowadząc czytelnika poprzez swoistą pielgrzymkę jednej z kapłanek ku potencjalnemu wybrańcowi boga Paladine'a. To co się wydarzyło za połową treści tej książki, zupełnie mnie zachwyciło.
Est Sularus Oth Mithas.

Est Sularus Oth Mithas.

Zaskakująca! Zakończenie - wstrząsające. Intryga się plecie gęsto a akcje szybko postępuje. Mam nadzieje, że wydawnictwo wyda kolejne tomy

Czytałem wiele książek fantasy, ale to jest dzieło 10/10. Aż nie mogę uwierzyć, że w Polsce nie przetłumaczono kolejnych dwóch tomów.

• Dragonlance
  • Papierowe
  • 1. POSIADAM
  • Półka wstydu

Dodaj cytat z książki Wybraniec bogów