The Lives of John Lennon

Wydawnictwo: Bantam Press
0-593-01547-9
karola9696

Jedna z najgłośniejszych biografii XX wieku. Goldman w swojej skandalizującej biografii pokazał Lennona jako skłonnego do przemocy manipulatora, antysemitę, uzależnionego od narkotyków schizofrenika i biseksualistę. Zdaniem Goldmana Lennon przyczynił się do śmierci dwu ludzi, pobił też ciężarną Yoko, która poroniła. Biografia Lennona wywołała falę...

Zdaniem Goldmana Lennon przyczynił się do śmierci dwu ludzi, pobił też ciężarną Yoko, która poroniła. Biografia Lennona wywołała falę protestów fanów artysty.

Aleksandra Sosińska | 2015-02-09
tyberiusz | 2014-12-22