The Lives of John Lennon

Wydawnictwo: Bantam Press
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
0-593-01547-9
karola9696

Jedna z najgłośniejszych biografii XX wieku. Goldman w swojej skandalizującej biografii pokazał Lennona jako skłonnego do przemocy manipulatora, antysemitę, uzależnionego od narkotyków schizofrenika i biseksualistę. Zdaniem Goldmana Lennon przyczynił się do śmierci dwu ludzi, pobił też ciężarną Yoko, która poroniła. Biografia Lennona wywołała falę...

Zdaniem Goldmana Lennon przyczynił się do śmierci dwu ludzi, pobił też ciężarną Yoko, która poroniła. Biografia Lennona wywołała falę protestów fanów artysty.

lukaszzk666 | 2017-01-22

ciekawa pozycja, inna niz wszystkie i nieco wnosi do tematu. warto jednak podejsc z dystansem i rozwaga, bo autora niekiedy ponosi fantazja.

Jaga | 2018-05-03
Aleksandra Sosińska | 2015-02-09