Być najlepszą

Tłumaczenie: Magdalena Lipska
Cykl: Saga Emmy Harte (tom 3)
Wydawnictwo: Książnica
To Be the Best
fortuna, podstęp, intryga
literatura piękna
dona

Paula O’Neill, spadkobierczyni rodowej fortuny prowadzi luksusowy dom towarowy w Londynie. Jest nowym wcieleniem swej babki Emmy – godzi obowiązki zawodowe z rolą wzorowej matki i żony. Jednak na jej drodze staje pozbawiony skrupułów kuzyn Jonathan, który ucieka się do podstępu, chcąc przejąć kontrolę nad imperium Harte’ów. Jego intrygi zmuszają Paulę do walki o ocalenie rodzinnego majątku i szczęście swojej rodziny.

Gabriela Kotonowicz | 2018-02-20
Przeczytana: 02 lutego 2019

Uwielbiam całą serię wróciłam do niej po latach

Kamila | 2013-10-26
Przeczytana: 26 października 2013

Faktycznie, książka wciąga. Jest napisana fajnym, ogólnodostępnym językiem. Momentami zaskakująca, a czasami wiadomo co będzie się działo. Mimo wszystko, jeśli ktoś się zastanawia, czy przeczytać, to oczywiście mówię tak. :)

aleczka | 2013-09-11

Kolejna część sagi, prawie równie dobra- prawie, bo za dużo powtórzeń, opisów w kółko tych samych rzeczy, nieistotnych szczegółów.Przez to momentami (przyznaję się!) opuszczałam! Ale dla tych, co przeczytali poprzednie części- pozycja obowiązkowa!

Madi | 2013-06-29

Czytałam tą książkę jakieś 20 lat temu i jak na tamte czasy pamiętam,żę dość mi się podobała.Jest to kolejna książka tej autorki,którą przeczytałam-wszystkie są lekkie,fajnie się czyta-typowa literatura kobieca.

Katherina87 | 2012-11-20

III Tom Sagi Emmy Harte.
Saga rodziny Harteów. Paula ONeill, spadkobierczyni rodowej fortuny prowadzi luksusowy dom towarowy w Londynie. Jest nowym wcieleniem swej babki Emmy - godzi obowiązki zawodowe z rolą wzorowej matki i żony. Jednak na jej drodze staje pozbawiony skrupułów kuzyn Jonathan, który ucieka się do podstępu, chcąc przejąć kontrolę nad imperium Harteów. Jego intrygi zmuszają Paulę do walki o ocalenie rodowego majątku i szczęście rodziny.

upiorka | 2010-05-12

Rewelacyjna, wciaga bardzo.