Życie, czy jesteś samotne?

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
83-7168-413-4
aforyzmy, życie
Inne
Kamulka84

Z serii "Rozmowy z życiem". "Życie, czy jesteś samotne? Wielu z nas skarży się na samotność wśród innych ludzi. Wielu zadaje sobie pytanie dlaczego właśnie oni nie znaleźli kogoś, kto towarzyszyłby im w trudnej życiowej wędrówce. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy, że nasza samotność nie jest czymś złym, że często jest dla nas drogą najlepszą z możliwych. Ale by zrozumieć tę prawdę, potrzeba ogromnej mądrości życiowej i dojrzałego patrzenia na własne życie. Książka ta ma pomóc czytelnikowi w zrozumieniu samotnej drogi życia. ".

Kamulka84 | 2010-04-24
Przeczytana: maj 2005