MBA. Kompendium

Wydawnictwo: Helion
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

MBA. Kompendium to książka przedstawiająca wszystkie zagadnienia związane z zarządzaniem firmą działającą na trudnym, współczesnym rynku. Autorzy wykładowcy Darden School działającej przy University of Virginia, jednej z najbardziej prestiżowych uczelni kształcących menedżerów opisują teorię i praktykę nowoczesnego biznesu. Omawiają wszystkie tematy wykładane na pierwszym roku typowego kursu MBA: marketing, ekonomię, etykę biznesu, przywództwo, strategię i zarządzanie zasobami ludzkimi i skupiają się na wyzwaniach, przed jakimi staje menedżer nowoczesnej firmy.

Emil | 2015-12-24
Przeczytana: 05 grudnia 2015

Bardzo dobra książka. Bardzo dobrze się czyta. Napisana językiem zrozumiałym przez ludzi, którzy tak jak ja, nie mają wykształcenia z zakresu zarządzania. Dobre przykłady. Z racji rozległości tematyki zarządzania przedsiębiorstwem, niektóre rzeczy trzeba doczytać w innych książkach. Dzięki rekomendacji zawartych w tej książce zakupiłem 2 inne książki, które były opisane w bibliografii. Ogólnie polecam

NolDor | 2015-10-10
Przeczytana: 11 października 2015