Znów mnie pokochaj

Replika
2010-04-26
2010-04-26
978-83-76740-49-2

Stara miłość nie rdzewieje -to przysłowie najbardziej pasuje do tej książki.Piotr i Małgorzata rozstali się kilka lat temu.Po tym czasie jednak Piotr nadal wspomnieniami wracał do swojej miłości.Nadal kochał choć wiedział ze ona ułożyła sobie życie bez niego.Teraz los daje mu druga szanse.Po latach całkiem przypadkowo jak się wtedy wydawało znów się spotkają.Uczucie odzywa się choć rozsadek bierze gore.Teraz kiedy po latach tajemnica wychodzi na jaw,Małgorzata dokonuje ostatecznego wyboru.Kocha tak samo jak za dawnych lat.

Współczesna polska powieść opowiadająca o romantycznej miłości, która ma szansę odrodzić się po latach. Małgorzata i Piotr ułożyli sobie życie, choć nigdy tak naprawdę o sobie nie zapomnieli. Małgorzata przeżywa kryzys w małżeństwie i wybiera się z synem na wymarzone wakacje; Piotr wyjeżdża za granicę, by rozpocząć nowe życie i odciąć się od przeszłości. Przypadkowe spotkanie w samolocie lecącym do Egiptu może odmienić ich życie. Jednak przeszłość pełna jest niedomówień, które mogą rozdzielić ich po raz kolejny

Powieść przewidywalna ale bardzo przyjemna, nawet się trochę rozczuliłam nad głównym bohaterem. Wielbicielkom czytadeł lekkich powinna się spodobać.

Zawsze dobrze sie zastanowie zanim dam ksiazce niska ocene ze wzgledu na to ze to wkoncu nie takie proste zeby napisac cos co ma przyslowiowe rece i nogi. Tym razem jednak nie moge dac wiecej niz te 4 gwiazdki. Powiesc daloby sie skrocic o polowe i nic by na tym nie ucierpiala. Wystapilo tu 'lanie wody', miejscami juz nawet tracilam cierpliwosc ale stwierdzilam ze juz ja skoncze skoro zaczelam. Raczej nie siegne juz po ksiazki tej autorki.

Książka była dosyć gruba około 300 stron. Szczerze przeczytałam ją w trzy dni jednym tchem. Bardzo mi się spodobała. Kobieta 30 letnia, której małżeństwo nie przypomina tego co było dawniej. Mąż pracoholik, uczucie jego do niej jakby wygasło. W ogóle prawie ze sobą nie rozmawiają. Mąż nawet na wakacje nie chce jechać z żoną i synem na wakacje do Grecji. Nie wie, że to będzie jego najgorsza decyzja. Żona w samolocie spotyka swoją dawną miłość. Mężczyznę, z którym przeżyła wielką miłość, ale coś im przeszkodziło i została niewyjaśniona sprawa niezakończonego związku. Czy Małgorzata da sobie i swojej prawdziwej dawnej miłości szansę? Czy może wybierze niezbyt szczęśliwe życie u boku swojego męża dla dobra dziecka? Przekonacie się wybierając tą cudowną książkę ;)

Ciekawa opowieść o miłości, braku i szukaniu bliskości drugiej połówki. Czasem bywa tak, że te połówki się pogubią, ale dobrze wiedzieć, że mogą kiedyś w przyszłości się odnaleźć (osobiście znam taki przykład wśród znajomych). Trochę zbyt rozwleczone i zbyt dokładnie opisane myśli głównych bohaterów, ale wciągnęło mnie, przeczytałam - pomimo - i nie żałuję :)

Niesamowita książka. Ciekawe zwroty akcji, zbiegi okoliczności... I co najważniejsze powrót dawnego uczucia.
Przyjemnie się czyta :)

Przyjemnie się czyta :)

2063

Lekka i przyjemna lektura, ale dość przewidywalne zakończenie.

Lekka i przyjemna lektura, ale dość przewidywalne zakończenie.

Fajna lekka lektura do poczytania dla relaksu :) Polecam z czystym sercem :)

Fajna lekka lektura do poczytania dla relaksu :) Polecam z czystym sercem :)

Książki tej autorki są świetne i chciałoby się jak najwięcej takich przeczytać!!!:)

• Rok 2014

Dodaj cytat z książki Znów mnie pokochaj