rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Cień w środku lata

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wymienię/sprzedam (grudzień 2015)
Wymienię/sprzedam, jestem otwarta na propozycje :)  Zmierzch  Księżyc w nowiu  Zaćmienie (w okładkach filmowych)  Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera  Harry Potter i Filozofia. Przewodnik po Hogwarcie dla Mugoli
Wymienię/sprzedam (listopad 2015)
Masz jeszcze "Oddychając z trudem?"
Wymienię/sprzedam (październik 2015)
Sprzedam ew. wymienię  Legenda. Rebeliant  Legenda. Patriota  Legenda. Wybraniec  Kwiat paproci  Na psa urok  Czerwone jak krew  Zatopione Miasta  Zgon
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2015)
Wczorajsze "łupy": z biblioteki:  Zamknięte pokoje Zamknięte pokoje  Tamte cudowne lata Tamte cudowne lata  Ostatnia wola Sonji Ostatnia wola Sonji
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2013)
Wymienię m.in.:  Wyznaję Wyznaję  Dotknąć nieba Dotknąć nieba  Żelazny król Żelazny król  Kolory tamtego lata Kolory tamtego lata
11 lata temu
Pokazuje 6 z 7