Okładka książki Spowiedź praktykującego alkoholika

alkoholizm, spowiedź
typ
papier
corrum
7,08 (12 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Cykl publikowany w tygodniku ANGORA felietonów Marka Koprowskiego o jego walce z alkoholizmem - opublikowany w formie książki. Niezwykłe studium uzależnienia i walki z nałogiem.

źródło opisu: sklep.mgsm.pl

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Leszek | 2011-11-16

Składa się ze zbioru felietonów, które kiedyś publikowane były w pewnym tygodniku. Ukazuje walkę wrażliwego i inteligentnego człowieka z nałogiem, który opisuje cały swój "piciorys". Autor zachowuje dystans do samego siebie, nie użala się nad sobą, ale obiektywnie recenzuje swój nałóg i kolejne próby wychodzenia z niego. Warta polecenia wszystkim, którzy mają problem z alkoholem oraz tym, którzy twierdzą, że ich to nie dotyczy. A może im przede wszystkim.

farr | 2014-08-03

Bardzo dobra książka. Autor pokazuje do czego może doprowadzić alkohol i ukazuje trudy walki z tym podstępnym nałogiem. Książka bez wątpienia daje do myślenia. Polecam.

MSharki | 2011-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2011

Książka, która pozwala dostrzec z czym tak naprawdę zmaga się prawdziwy alkoholik i jak ciężko wydostać się z nałogu. Po przeczytaniu zmienia się nieco spojrzenie na ich sytuację, w której się znaleźli. Książka oparta jest na doświadczeniach autora, a także na podstawie listów jego czytelników.

Klaudia | 2013-12-22
Przeczytana: 2012 rok

Tę książkę się chłonie :)

outsiderka | 2013-12-13

Kalendarium literackie
  • Sławomir Koper
    51. rocznica
    urodzin
    Historia nigdy nie jest wyłącznie czarno-biała, jak to z reguły opisują nasi historycy. Ma wiele kolorów, tak jak barwne jest codzienne życie i barwni są jego bohaterowie.
  • Isaac Bashevis Singer
    112. rocznica
    urodzin
    Wszyscy gramy w szachy z Losem. On robi ruch i my robimy ruch. On usiłuje dać nam szacha i mata w trzech posunięciach, a my próbujemy temu zapobiec. Wiemy, że nie jesteśmy w stanie wygrać, ale mamy chęć pokazać mu prawdziwą walkę.
  • Nik Pierumow
    51. rocznica
    urodzin
    Nadziei nie ma tylko dla tych, którzy dobrowolnie z niej rezygnują.
  • Guy N. Smith
    75. rocznica
  • Voltaire
    320. rocznica
    urodzin
    - Co to takiego "optymizm"? - spytał Kakambo.
    - Ach - odparł Kandyd - to obłęd dowodzenia, że wszystko jest dobrze, kiedy nam się dzieje źle.
  • Michael Grant
    100. rocznica
    urodzin
    Tłum z płonących dzielnic, chcą przeżyć. Kto ich o to prosił?
  • Yvonne Woon
    30. rocznica
    urodzin
    Czasem warto skupić się na dobrych wspomnieniach. Przypominają człowiekowi, że szczęście jednak istnieje (...)
  • Thomas Enger
    41. rocznica
  • Anne McCaffrey
    3. rocznica
    śmierci
    Zakaz tylko zwiększa pragnienie.
  • Richard Leigh
    7. rocznica