Spowiedź praktykującego alkoholika

Wydawnictwo: Westa-Druk
978-83-911497-7-5
alkoholizm, spowiedź
corrum

Cykl publikowany w tygodniku ANGORA felietonów Marka Koprowskiego o jego walce z alkoholizmem - opublikowany w formie książki. Niezwykłe studium uzależnienia i walki z nałogiem.

źródło opisu: sklep.mgsm.pl

źródło okładki: sklep.mgsm.pl

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Leszek | 2011-11-16

Składa się ze zbioru felietonów, które kiedyś publikowane były w pewnym tygodniku. Ukazuje walkę wrażliwego i inteligentnego człowieka z nałogiem, który opisuje cały swój "piciorys". Autor zachowuje dystans do samego siebie, nie użala się nad sobą, ale obiektywnie recenzuje swój nałóg i kolejne próby wychodzenia z niego. Warta polecenia wszystkim, którzy mają problem z alkoholem oraz tym, którzy twierdzą, że ich to nie dotyczy. A może im przede wszystkim.

farr | 2014-08-03

Bardzo dobra książka. Autor pokazuje do czego może doprowadzić alkohol i ukazuje trudy walki z tym podstępnym nałogiem. Książka bez wątpienia daje do myślenia. Polecam.

MSharki | 2011-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2011

Książka, która pozwala dostrzec z czym tak naprawdę zmaga się prawdziwy alkoholik i jak ciężko wydostać się z nałogu. Po przeczytaniu zmienia się nieco spojrzenie na ich sytuację, w której się znaleźli. Książka oparta jest na doświadczeniach autora, a także na podstawie listów jego czytelników.

Klaudia Sendecka | 2013-12-22
Przeczytana: 2012 rok

Tę książkę się chłonie :)

pawelprak | 2015-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2015