Okładka książki Spowiedź praktykującego alkoholika

alkoholizm, spowiedź
typ
papier
corrum
7,08 (12 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Cykl publikowany w tygodniku ANGORA felietonów Marka Koprowskiego o jego walce z alkoholizmem - opublikowany w formie książki. Niezwykłe studium uzależnienia i walki z nałogiem.

źródło opisu: sklep.mgsm.pl

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Leszek | 2011-11-16

Składa się ze zbioru felietonów, które kiedyś publikowane były w pewnym tygodniku. Ukazuje walkę wrażliwego i inteligentnego człowieka z nałogiem, który opisuje cały swój "piciorys". Autor zachowuje dystans do samego siebie, nie użala się nad sobą, ale obiektywnie recenzuje swój nałóg i kolejne próby wychodzenia z niego. Warta polecenia wszystkim, którzy mają problem z alkoholem oraz tym, którzy twierdzą, że ich to nie dotyczy. A może im przede wszystkim.

farr | 2014-08-03

Bardzo dobra książka. Autor pokazuje do czego może doprowadzić alkohol i ukazuje trudy walki z tym podstępnym nałogiem. Książka bez wątpienia daje do myślenia. Polecam.

MSharki | 2011-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2011

Książka, która pozwala dostrzec z czym tak naprawdę zmaga się prawdziwy alkoholik i jak ciężko wydostać się z nałogu. Po przeczytaniu zmienia się nieco spojrzenie na ich sytuację, w której się znaleźli. Książka oparta jest na doświadczeniach autora, a także na podstawie listów jego czytelników.

Klaudia | 2013-12-22
Przeczytana: 2012 rok

Tę książkę się chłonie :)

outsiderka | 2013-12-13
Przeczytana: 2009 rok