Mały Ponurnik Kłapouchego

Eeyores Gloomy Little Instruction Book
83-7120-680-1
Inne
Kamulka84

Kłapouchy nigdy nie pozwoliłby sobie na optymizm i radość Puchatka. Wiecznie przygnębiony osiołek doczekał się również swojego poradnika. Oferuje w nim okruchy ponurej mądrości, na swój posępny sposób rozważa naturę Wypadków (których nigdy nie ma, dopóki się nie wydarzą) i Urodzin (które dziś są, a jutro już nie) oraz radzi, jak się zachować, gdy zapodzieje się ogon. Nie sposób nie dostrzec humoru w jego smętnych spostrzeżeniach, choć przecież Kłapouchego zdają się omijać wszelkie radości życia w Stumilowym Lesie.

Agnieszka | 2011-12-09
Przeczytana: 2003 rok

"Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale"

Uwielbiam Kłapouszka i ten jego pesymistyczny humor. Książka zdecydowanie dla miłośników.

Monika Michalczewska | 2010-12-01
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 01 grudnia 2010

Posępne złote myśli Kłapouchego mają w sobie coś wyjątkowego. Jako dorosły człowiek uwielbiam do nich wracać, zawsze znajduję w nich coś dla siebie i odnośnie sytuacji, które spotykają mnie na co dzień :)

| 2010-11-21

Mam ogromny sentyment do tej malutkiej książeczki. Miłe dla oka ilustracje i charakterystyczne dla Kłapouchego cytaty naprawdę potrafią umilić czas.

Hania Skupniewicz | 2012-08-21
Przeczytana: grudzień 2011