Dawacze, bracze i inne rodzaje kochaczy

Tłumaczenie: Jerzy Kozłowski
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Givers, Takers & Other Kinds of Lovers
83-7146-003-1
poradniki
Scarlett

Pomimo pozornej mocy i trwałych uroków, seks jest czymś bardzo delikatnym. Potrzebuje dużo czasu i poczucia bezpieczeństwa. Rozkwita tylko wtedy, gdy cieszymy się nim w atmosferze autentycznej, bezwarunkowej miłości. Tak naprawdę nikt nie odkryje idealnego seksu, póki nie zrozumie jak dawać i przyjmować idealną miłość. Młodzi ludzie często uważają, że jeśli się kogoś kocha, trzeba to wyrazić poprzez seks. Prawda jest taka, że jeśli nie potrafisz wyrazić miłości inaczej, jak tylko poprzez seks, wówczas nie jest to prawdziwa miłość.

Piotr | 2016-06-30
pablo | 2015-03-10