Ostatnia wola Williama Samsona

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tropiciele złoczyńców". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
83-7162-779-3
detektyw
Enyo

Są tropicielami złoczyńców - kulturysta Filip, rudowłosy haker Patryk i ich przywódczyni, zielonooka nastolatka Marta Patton, w której obaj skrycie się podkochują. Zamiłowanie do niezwykłych przygód każe im tropić groźnych przestępców, badać magiczne zjawiska, rozwiązywać skomplikowane zagadki. Często ocierają się o śmiertelne zagrożenia. Tym razem tropiciele rozwiązują tajemnicę ostatniej...

Tym razem tropiciele rozwiązują tajemnicę ostatniej woli Williama Samsona.

źródło opisu: Wydawnictwo Siedmioróg, 2000

Liza | 2016-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2016

Ta lektura to sentymentalny powrót do nastoletnich wakacji. Opowiada o trójce przyjaciół, którzy są tropicielami złoczyńców- ich grupa rozwiązuje detektywistyczne zagadki.

Na początku rudzielec Patryk, jest świadkiem nieprzyjemnej sytuacji w supermarkecie, z udziałem jego sąsiadki i jej synka. Kradzieży, która nie mogła nią być. Ale to tylko jeden z incydentów, który przydarza się pani Samson. Tropiciele dostają zlecenie przyjrzenia się tym sprawą, ale wiele budzi ich też wątpliwości.

„Tajemnica do zbadania, czyli coś dla nas.”

Przydają się ich szczególne umiejętności: instynkt zieloonokiej Marty, która podoba się zarówno kulturyście Filipowi oraz hakerowi Patrykowi. Ale ona sprawia wrażenie, że lubi ich po równo. Kim jest facet z kucykiem i jaką odgrywa rolę?

Przy ponownym czytaniu i z perspektywy czasu dostrzegam kilka rzeczy: przede wszystkim nastoletni bohaterowie mają dużo swobody od władzy rodzicielskiej i rzadko spędzają z dorosłymi czas. Realistycznie rzecz biorąc...

Rosemarie | 2011-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2011

Dobra dla tych, którzy lubią książki detektywistyczne. Co prawda nie zachwyca, ale lekko i szybko się ją czyta.

glamourxyz | 2015-02-15
Przeczytana: 2005 rok