Psychologia rozwoju człowieka t.III

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-14274-2
Kamulka84

Tom III Psychologii rozwoju człowieka zawiera charakterystykę wybranych zagadnień z psychologii rozwoju. Podręcznik: * w nowatorski sposób ukazuje rozwój poszczególnych funkcji psychicznych w trakcie życia człowieka, * przedstawia charakterystyki rozwoju poznawczego, emocjonalnego, społecznego, moralnego, rozwoju osobowości i różnic indywidualnych, * jest kontynuacją i...

Podręcznik:

* jest kontynuacją i rozwinięciem tomów I i II,
* ma niezwykłe walory dydaktyczne: prosty i zrozumiały język; bloki rozszerzające – szczegółowe omówienia wybranych problemów oraz podsumowania rozdziałów, słowa kluczowe, pytania kontrolne; literaturę zalecaną do każdego z rozdziałów.

Pozycja polecana studentom psychologii i pedagogiki oraz psychologom-praktykom.

Horus | 2016-09-27
Na półkach: Psychologia, Przeczytane
Przeczytana: 17 lipca 2016

„Psychologia rozwoju człowieka tom III”- opracowanie to próbuje ukazać rozwój psycho – społeczny człowieka jest to świetna książka pod względem merytorycznym zawarta w niej wiedza to zbiór dotychczasowych osiągnięć w psychologii. Jednak nie opisuje ona, co wpływa na zaburzenia w rozwoju psycho-społecznym osoby, jeśli dodamy do tego zbiór napisanych sztywnym językiem faktów to większość z nas nie dotrwa do końca tej lektury.

książek: 2023
Agata | 2014-06-29
Na półkach: Mam, Przeczytane

Dużo nowości z dziedziny psychologii.

Shino11 | 2017-03-09
Lukrecja | 2016-11-29