rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Lot nad kukułczym gniazdem

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pisarze, którzy nas zachwycili
Katarzyna Clio Gucewicz. Po niej inne książki wydają mi się nudne.
3 lata temu
17 wielkich amerykańskich powieści
Przyznam, że ten wybór jest beznadziejny. Przez trzy z tych książek ledwie przebrnęłam, a jedną w postaci ebook wyrzuciłam przez okno z samochodu, bo tak mnie znudziła. Sięgnijcie do literatury amerykańskiej pierwszej połowy XX w zamiast pisać bzdetne teksty na temat tych szmir. Mam wrażenie, że za ten ranking zapłacili wydawcy książek aktualnie zalegających magazyny,...
3 lata temu
Czytamy w weekend
Zabierz sobie kilka lub kilkanaście e-booków na czytniku. Wtedy, gdy Ci się jedna nie spodoba, możesz czytać następną. Nie istnieje też ryzyko, że skończą Ci się książki do czytania. A prawie nic nie waży! Na urlop- idealny.
5 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2017 roku
Książki Khaleda Hosseini rzeczywiście zachwycają. :-)
6 lata temu
Książki, do których lubicie wracać
Ten temat też mnie nurtuje. Cieszę się, że zadałaś to pytanie. Może się czegoś dowiem. Jeśli chodzi o książki, do których wracam, chociaż dawno mi się to nie zdarzało, to np. w liceum był to Lot nad kukułczym gniazdem, bo doskonale utożsamiałem się z głównym bohater (czytałem ją chyba 5 razy), był to też Nawiedzony dom
Trudny główny bohater
Może nie aż tak mrocznie, ale są samotność, zagubienie, niezadowolenie i smutek:  Na imię mam Jestem Na imię mam Jestem  Co gryzie Gilberta Grape'a Co gryzie Gilberta Grape'a
Pokazuje 6 z 8
Zobacz kolejne