Starship: Buntownik

Tłumaczenie: Robert J. Szmidt
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Starship". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Starship: Rebel
978-83-7574-213-8
Starship, buntownik, fantastyka
zbr

Trwa wojna pomiędzy Republiką, a Federacją Teroni. Okręty Republiki najeżdżają przygraniczne tereny, przemocą rekrutując ludzi, rabując i zbierając podatki. Rząd nadal ściga Wilsona Cole’a, który dowodzi najpotężniejszą siłą militarną na Wewnętrznej Granicy. Wciąż jednak skutecznie unika konfrontacji. Jedno niefortunne wydarzenie wszystko zmienia. Cole musi wypowiedzieć wojnę Flocie. To z...

Trwa wojna pomiędzy Republiką, a Federacją Teroni.
To z góry przegrana sprawa... ale właśnie w takich kapitan Wilson Cole i jego „Teddy R.” są najlepsi.

Mamerkus | 2013-05-08
Przeczytana: 08 maja 2013

Moniura | 2016-11-03

W swoim gatunku rozrywkowej space-opery rewelacyjna. Na luzie :)

sveg | 2011-05-16
Przeczytana: marzec 2011

Dosyć dobra część, myślę że na drugim miejscu zaraz po Buncie.

Mauro666 | 2016-10-01
scirus | 2016-09-09