Wiarygodność Pisma Świętego

Tłumaczenie: Aleksandra Czwojdrak
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
The new evidence that demands a verdict
978-83-7492-075-9
religia
Scarlett

Książka "Wiarygodność Pisma Świętego" to fragment innej, szerszej pozycji autorstwa Josha McDowella - "Przewodnika apologetycznego". To zaskakujące, jak często w badaniach wiarygodności literatury świeckiej spotyka się ostatnio próby podmieniania stosowanych testów na inne, gdy aktualnie używane wskazują na Biblię jako najbardziej wiarygodną księgę świata. Uczciwie jednak jest stosować te...

Uczciwie jednak jest stosować te same testy, bez względu na to, czy badana literatura jest religijna czy świecka. Uczyniwszy to, będziemy mogli wziąć Pismo Święte do ręki i powiedzieć: Biblia jest wiarygodna i historycznie absolutnie rzetelna.
Ta książka traktuje właśnie o tym.

Vesper17306 | 2016-10-28
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam