Chwila prawdy

Tłumaczenie: Krzysztof Uliszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Hannah Montana". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Truth or dare
978-83-237-4155-8
_Olinka_

Miley Stewart lubi dostawać e-maile od fanów Hannah Montany. Najczęściej piszą, że uwielbiają jej muzykę, czasem radzą się w sprawach mody. Jednak kiedy pojawia się wiadomość od dziewczyny z jej szkoły, Miley robi kilka nieprzemyślanych kroków. Autorka listu szuka porady na temat chłopaka, w którym się bardzo zakochała. Okazuje się, że jest nim przyjaciel Miley - Oliver! Oliverowi przydałaby się dziewczyna, więc Miley radzi zakochanej, by się z nim umówiła! Czy swatanie doprowadzi do powstania miłości? A może przyniesie odwrotny skutek i na zawsze zrujnuje przyjaźń z Oliverem?

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: czerwiec 2011

E-mile i To jakie fajne ! Też chciałabym takie dostawać od różnych fanów i miłośników

danger | 2010-08-12

mam wszystkie