Hannah Montana. Przewodnik imprezowy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Hannah Montana". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ameet
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-253-0287-0
_Olinka_

Przeżyj niepowtarzalną przygodę z bohaterami serialu HANNAH MONTANA! Chcesz zorganizować naprawdę odlotową imprezę? Z książką "Hannah Montana. Przewodnik imprezowy" to proste! Znajdziesz tu pożyteczne podpowiedzi, jak przygotować się do imprezy, o czym pamiętać podczas przyjęcia oraz mnóstwo pomysłów na zabawy, które sprawią, że imprezę w stylu Hannah Montany Twoi przyjaciele będą długo wspominać. Dla fanów serialu przygotowaliśmy naklejki i karty z ulubionymi bohaterami filmu. Polecamy!

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: wrzesień 2011

mam ją nawet w domu , ale inną okładkę

Katniss | 2013-04-16
Kooniaraa | 2012-06-06