Bajka na biegunach

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zamyślona Seria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
dzieci, przygoda, legenda, baśń
Franciszek

Czterej chłopcy wyruszają na Szklaną Górę – dwaj w poszukiwaniu skarbów, dwaj na naukową wyprawę. Czy pójdą krótszym szlakiem przez Biegun Zła, czy może wybiorą dłuższą trasę przez Biegun Dobra? Dziadek Kornel i ciotka Bajka obserwują ich wysiłki, ale chłopcy – jak każdy z nas – sami muszą podjąć decyzje i zadać sobie pytania: Czym jest szczęście? Czym byłoby dobro bez zła? Dokąd prowadzi moja droga? Bajka odrobinę przekorna, nieco na opak, kryje powagę pod płaszczykiem żartu. Po prostu – bajka na biegunach.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Awenturyna | 2014-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2014

Piękna i ciepła opowieść o życiu, ludzkich decyzjach i wyborach, o szczęściu i celu, do którego każdy z nas zmierza. Warto przeczytać.

asiasso | 2013-11-29
Na półkach: Przeczytane, 2013