Przedsiębiorczość dla ambitnych

Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
biznes, finanse

Książka jest bardzo szczególnym, nowatorskim podręcznikiem akademickim adresowanym do studentów i absolwentów studiów wyższych niezależnie od kierunku, którego oczywistym przesłaniem jest zachęcenie czytelników do uruchamiania własnych ambitnych przedsięwzięć biznesowych. Z racji wcześniejszych wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu własnej firmy i w doradztwie gospodarczym, dr hab. Jerzy Cieślik jest osobą wyjątkowo predysponowaną do realizacji tego zamierzenia. Te naturalne atuty Autora zostały wsparte dobrą znajomością literatury przedmiotu oraz światowej praktyki w dziedzinie dydaktyki akademickiej oraz doradztwa na rzecz rodzących się biznesów.prof. dr hab. Andrzej K. Koźmiński, Rektor Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego

Matizz_2 | 2016-03-12
Przeczytana: 17 kwietnia 2016